NOVA GORICA – V ponedeljek so policiste obvestili o vlomu v halo ene od gospodarskih družb v Novi Gorici.
Ugotovili so, da je neznani storilec iz skladišča gospodarske družbe odtujil pet avtomobilskih katalizatorjev v vrednosti približno 500 evrov.
Novogoriški policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
