VLOM

Kradel iz avtodoma

Neznani storilec je iz avtodoma ukradel torbico.
T. B.
 25. 8. 2015 | 12:00
 9. 9. 2025 | 11:18

SOLKAN – V soboto, 22. avgusta, zvečer je bila policija obveščena o vlomu v avtodom na območju Solkana. Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec vlomil v kamper z nemškimi registrskimi številkami. Iz vozila je ukradel torbico, v kateri je oškodovanka imela poleg osebnih dokumentov tudi gotovino.

Novogoriški policisti bodo v zvezi z omenjenim kaznivim dejanjem podali na podlagi ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo.
 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
TEŽKE RAZMERE
Photo
PRESENEČENJE
Promo
KJE POLNITI
Promo
ZDRAVJE
Promo
FINANCE
Sovoznik
Promo
KOLENO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
SUVERENOST
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZANIMIVO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
LEPOTA
PremiumPromo
FRANJA
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO