VLOM

Kradel v nenaseljenem objektu

Neznanec je vlomil in povzročil materialno škodo.
M. I.
 7. 10. 2015 | 20:00
 9. 9. 2025 | 01:32

GORIŠKA BRDA – V ponedeljek zvečer so policisti v enem od naselij v Goriških brdih obravnavali vlom v nenaseljen bivalni objekt. Neznani storilec je v daljšem časovnem obdobju pregledal notranjost prostorov in pri tem povzročil materialno škodo (poškodoval je lesena vrata, lomil ročaje kovinskih kljuk na vratih, razbija inventar …).

Poleg tega je odvzel različne predmete (kovinske vodovodne pipe, kovinske kljuke, tuš).

Po ugotovitvah oškodovanca je nastala materialna škoda v višini približno 2000 evrov.

Policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali, poroča Policijska uprava Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
IZGUBA
Promo
NASVET
Promo
ZAUPANJE
POČITNIŠKA MALHA
Promo
TVEGANJE
Promo
PRIHODNOST
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
SKRB ZASE
Promo
RECEPTI
Promo
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
NAPAD