SPODNJE GORJE – Blejski policisti so ponoči v Spodnjih Gorjah obravnavali domačina, ki je avtomobil vozil krepko pod vplivom alkohola. Rezultat preizkusa je pokazal skoraj dva promila alkohola (0,99 mg/l).
Ker se pred vožnjo avtomobila iz prometa pijani voznik ni izločil že sam, so to namesto njega storili policisti. Odvzeli so mu tudi vozniško dovoljenje, o ravnanju pa so obvestili še pristojno okrajno sodišče, kjer bo voznik obravnavan zaradi hujšega prekrška, so sporočili iz PU Kranj.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
