MIRNA PEČ – V ponedeljek popoldne so policiste poklicali v Mirno Peč, kjer so neznanci izkoristili odsotnost lastnikov in na silo vstopili v hišo. Pregledali so vse prostore, kaj so odnesli, pa bo znano danes, ko se vrnejo z dopusta lastniki.
Policisti so opravili ogled, koliko škode so povzročili storilci, pa še ugotavljajo, so sporočili iz PU Novo mesto.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
