NESREČNICA

Lestev se je spodmaknila, 44-letnica grdo padla

Z reševalnim vozilom so jo odpeljali v novomeško bolnišnico, kjer je ostala na zdravljenju zaradi zloma.
A. L.
 27. 8. 2015 | 09:00
 9. 9. 2025 | 11:34

TREBNJE – Trebanjski policisti so obravnavali delovno nesrečo s hudimi poškodbami. V Veliki Loki se je 44-letnici pri vzpenjanju po aluminijasti lestvi ta spodmaknila, da je padla z višine enega metra na betonska tla. Z reševalnim vozilom so ponesrečenko odpeljali v novomeško bolnišnico, kjer je ostala na zdravljenju zaradi zloma.

Policisti bodo primer zaključili s poročilom na okrožno državno tožilstvo, so sporočili iz PU Novo mesto.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
DONOSNO
SUVERENOST
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
TEŽKE RAZMERE
Sovoznik
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
KJE POLNITI
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
FINANCE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
ELEKTRIKA
PremiumPromo
FRANJA
Promo
KOLENO