NA NADSTREŠEK

Ljubljana: občan padel z balkona

Z nadstreška so ga spravili gasilci.
Mo. S.
 2. 9. 2015 | 17:27
 9. 9. 2025 | 04:34

LJUBLJANA – Ob 14.42 je na Preglovem trgu v Ljubljani občan padel z bloka na nadstrešek vhoda, od koder so ga s tehničnim posegom rešili gasilci GB Ljubljana, je poročala uprava za zaščito in reševanje.

Gasilci so tudi nudili pomoč reševalcem pri oskrbi in prenosu občana do reševalnega vozila.

Kot smo izvedeli pri ljubljanski policijski upravi, je moški padel z balkona višine okoli dveh metrov. Pri tem je utrpel lažje poškodbe.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
TEŽKE RAZMERE
Promo
FINANCE
SUVERENOST
Promo
LEPOTA
Promo
KJE POLNITI
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
KOLENO
Sovoznik
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZDRAVJE
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PremiumPromo
FRANJA
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM