POBEGNIL JE

Lopov v nakupovalnem centru ukradel denarnico

Izkoristil je nepazljivost nakupovalke.
E. C.
 17. 9. 2015 | 22:35
 9. 9. 2025 | 06:29

NOVA GORICA – Včeraj so policisti obravnavali tatvino denarnice v enem od večjih nakupovalnih centrov v Novi Gorici. Neznanec je v dopoldanskih urah izkoristil nepazljivost ženske in iz njene torbice, ki jo je nosila čez ramo, ukradel denarnico z vsebino (osebni dokumenti in gotovina).

Po storjenem kaznivem dejanju je odšel neznano kam. Novogoriški policisti bodo v zvezi s primerom ustrezno ukrepali.

 

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PRIHODNOST
Promo
ZDRAVJE
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Photo
ZDRAVJE
Promo
RAST
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
GOSPODARSTVO
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZAUPANJE
Sovoznik
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
NASVET
Promo
NAPAD