NOVA GORICA – Včeraj so policisti obravnavali tatvino denarnice v enem od večjih nakupovalnih centrov v Novi Gorici. Neznanec je v dopoldanskih urah izkoristil nepazljivost ženske in iz njene torbice, ki jo je nosila čez ramo, ukradel denarnico z vsebino (osebni dokumenti in gotovina).
Po storjenem kaznivem dejanju je odšel neznano kam. Novogoriški policisti bodo v zvezi s primerom ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
