MOST NA SOČI – V nedeljo so policisti na območju Mosta na Soči ustavljali voznika neregistriranega motornega kolesa, ta pa je odpeljal naprej. Prometni policisti so 23-letnega voznika kmalu zatem ustavili na cesti v smeri Čepovana in v postopku ugotovili, da voznik nima vozniškega dovoljenja.
Zaradi kršitve prometne zakonodaje so mu policisti motorno kolo zasegli, zoper njega pa bo podan obdolžilni predlog na pristojno okrajno sodišče.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
