MARIBOR – V Ljubljanski ulici so morali malo pred poldnevom posredovati gasilci JZZPR Maribor.
Moški je namreč v kopalnici padel in se zagozdil med straniščno školjko in radiator, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Gasilci so školjko odstranili, poškodovanca pa osvobodili. Reševalci so ga prepeljali v mariborski klinični center.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
