NOVO MESTO – Stranka v novomeškem trgovskem središču je v soboto popoldne poklicala policijo, ker je ugotovila, da so ji med nakupovanjem ukradli denarnico z nekaj denarja, bančnimi karticami in dokumenti.
Za zdaj še neznani storilce je dodobra izkoristil priložnost, saj je s PIN-kodami, ki jih je našel v denarnici, dvignil 150 evrov, preden je oškodovanki uspelo preklicati kartice.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
