NESREČNO

Med žaganjem ga je zadelo drevo, sumijo na zlom

V zvezi z delovno nesrečo so policisti obvestili tudi pristojno delovno inšpekcijsko službo.
A. L.
 18. 9. 2015 | 09:00
 9. 9. 2025 | 06:31

VOJSKO – V četrtek dopoldne se je pri delu v gozdu na območju naselja Vojsko (občina Idrija) poškodoval 38-letni delavec, državljan BiH. Ugotovljeno je bilo, da je delavec (podizvajalec) enega od podjetij za lastnika gozda sam opravljal dela ob cesti v gozdu na Vojskem. Pri žaganju stoječega napetega drevesa (premera približno 15 cm) z motorno žago je prišlo do delovne nesreče: »Delavcu je drevo ob žaganju odneslo v desno nogo (gre za sum zloma noge). Delavec je nato sam poiskal zdravniško pomoč v ZD Idrija, kjer so ga ustrezno zdravniško oskrbeli, nato pa je bil odpeljan na zdravljenje v ljubljanski klinični center.«

V zvezi z delovno nesrečo so policisti obvestili pristojno delovno inšpekcijsko službo. Tujo krivdo so izključili in bodo podali poročilo okrožnemu državnemu tožilstvu v Novi Gorici, so sporočili iz PU Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA
Sovoznik
Promo
FINANCE
Promo
ZDRAVSTVO
Promo
DONOSNO
Promo
POVEZANI
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE