PREHITRO

Mopedist zapeljal s ceste

Zaradi prehitre vožnje je 71-letnik utrpel hude telesne poškodbe.
T. B.
 2. 9. 2015 | 20:36
 9. 9. 2025 | 04:31

MARIBOR – Včeraj, 1. septembra, malo po 17. uri je 71-letni voznik kolesa z motorjem v Žerovincih zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo zapeljal z vozišča in trčil v betonski prepust. Pri tem se je hudo telesno poškodoval.

Z reševalnim vozilom so ga odpeljali v UKC Maribor. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PremiumPromo
FRANJA
PRESENEČENJE
Promo
FINANCE
Promo
ZDRAVSTVO
Sovoznik
VIDEO
Promo
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE