PIJANI VOZNIK

Mopedista po trčenju odbilo v kovinsko ograjo

Po trčenju je padel z mopeda in še nekaj metrov drsel po vozišču, nakar je poškodovan obležal.
A. L.
 10. 8. 2015 | 13:00
 9. 9. 2025 | 09:36

BELICA – V soboto okrog 21.15 so policiste obvestili o prometni nesreči s telesnimi poškodbami, ki se je zgodila v naselju Belica.

Z opravljenim ogledom kraja in zbranimi obvestili so ugotovili, da je voznik (35) renaulta megana vozil iz smeri Dobrove proti kraju Belica: »Ko je z vozilom pripeljal v naselje Belica, prek betonskega mostu potoka Belica in do odcepa za Babno Goro, je z vozilom začel zavijati levo v smeri Babne Gore. Pri tem je v križišču zapeljal levo v trenutku, ko je iz nasprotne smeri pravilno pripeljal mopedist (30). Voznik je trčil v mopedista, ob tem pa je tega odbilo v kovinsko zaščitno ograjo mostu. Po trčenju je padel z mopeda in še nekaj metrov drsel po vozišču, nakar je poškodovan obležal. Mopedista so z reševalnim vozilom odpeljali v ljubljanski klinični center. Po podatkih policije je utrpel hude telesne poškodbe. Med vožnjo je uporabljal zaščitno čelado.«

Pri vozniku osebnega avtomobila je bila ugotovljena zakonsko nedovoljena stopnja prisotnosti alkohola. Po vseh zbranih obvestilih bodo policisti o nesreči obvestili pristojno državno tožilstvo, so sporočili iz PU Ljubljana.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
INTERVJU
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
KULTURA
INTERVJU
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ŽIVLJENJE
VIDEO
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
TVEGANJE
PremiumPromo
FRANJA
Sovoznik
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
SKRB ZASE
Promo
POVEZANI
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST