NESREČA

Moški padel med izdelavo podstreška

Utrpel je lažje poškodbe.
T. Pa.
 8. 9. 2015 | 22:50
 9. 9. 2025 | 05:17

APNENIK – V Apneniku pri Boštanju se je med izdelavo nadstreška v nedeljo popoldne poškodoval 62-letni moški, poroča PU Novo mesto.

Policisti so ugotovili, da se je moškemu pri vzpenjanju izmaknila trimetrska aluminijasta lestev, zaradi česar je padel po tleh. Z lažjimi poškodbami so ga odpeljali v bolnišnico.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
Promo
PODJETNIŠTVO
INTERVJU
PremiumPromo
FRANJA
Promo
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ŽIVLJENJE
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
PRESENEČENJE