APNENIK – V Apneniku pri Boštanju se je med izdelavo nadstreška v nedeljo popoldne poškodoval 62-letni moški, poroča PU Novo mesto.
Policisti so ugotovili, da se je moškemu pri vzpenjanju izmaknila trimetrska aluminijasta lestev, zaradi česar je padel po tleh. Z lažjimi poškodbami so ga odpeljali v bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
