LAŠČE – Policiste Policijske postaje Dolenjske Toplice so v petek obvestili o prometni nesreči, v kateri je bil udeležen motorist.
Ugotovili so, da je 50-letni motorist iz Bistrice pri Sotli vozil motorno kolo iz smeri Lašč proti Kočevju. V ovinku je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom, zapeljal s ceste in padel.
Poškodovanega so ga reševalci odpeljali v bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
