DIVAČA – V četrtek ob 10.43 so bili policisti obveščeni, da je na cesti Divača–Dolnje Ležeče padel domačin (48) z neregistriranim mopedom, vendar je nato kraj nesreče zapustil in odšel domov. Tam so ga tudi našli policisti. Ker je bil poškodovan, je bil na njegov dom napoten zdravnik iz ZD Divača, nato pa so ga z reševalnim vozilom odpeljali v bolnišnico v Izolo. V postopku mu je bil odrejen alkotest, a ga je odklonil.
Mopedist bo dobil obdolžilni predlog, poroča PU Koper.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
