PROMETNA NESREČA

Motorist padel in poškodovan šel domov

Doma so ga izsledili policisti.
M. I.
 9. 10. 2015 | 22:00
 9. 9. 2025 | 01:52

DIVAČA – V četrtek ob 10.43 so bili policisti obveščeni, da je na cesti Divača–Dolnje Ležeče padel domačin (48) z neregistriranim mopedom, vendar je nato kraj nesreče zapustil in odšel domov. Tam so ga tudi našli policisti. Ker je bil poškodovan, je bil na njegov dom napoten zdravnik iz ZD Divača, nato pa so ga z reševalnim vozilom odpeljali v bolnišnico v Izolo. V postopku mu je bil odrejen alkotest, a ga je odklonil.

Mopedist bo dobil obdolžilni predlog, poroča PU Koper.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
INTERVJU
Sovoznik
Promo
FINANCE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
SPREMEMBA
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
POVEZANI