NOVO MESTO – V ponedeljek je nekaj po 16. uri na Šmarješki cesti v Novem mestu padel motorist (48). Zaradi neprilagojene hitrosti je izgubil oblast nad motorjem in padel, pri tem pa se je lažje poškodoval.
Motorista so oskrbeli v novomeški bolnišnici, policisti pa mu bodo zaradi kršitev cestnoprometnih predpisov izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
