ILIRSKA BISTRICA – V četrtek ob 18.29 je na cesti med naseljema Jasen in Dolnji Zemon v občini Ilirska Bistrica padel motorist.
Gasilci PGD Ilirska Bistrica so pomagali reševalcem pri oskrbi poškodovanca, odklopili akumulator, zavarovali mesto nesreče in očistili cestišče. Reševalci NMP Ilirska Bistrica so poškodovanca oskrbeli in prepeljali na nadaljnje zdravljenje v UKC Ljubljana, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
