REŠEVALCI NA DELU

Motorist se je pri padcu poškodoval

Zdravi se v ljubljanskem kliničnem centru.
T. Pa.
 7. 8. 2015 | 16:30
 9. 9. 2025 | 09:12

ILIRSKA BISTRICA – V četrtek ob 18.29 je na cesti med naseljema Jasen in Dolnji Zemon v občini Ilirska Bistrica padel motorist.

Gasilci PGD Ilirska Bistrica so pomagali reševalcem pri oskrbi poškodovanca, odklopili akumulator, zavarovali mesto nesreče in očistili cestišče. Reševalci NMP Ilirska Bistrica so poškodovanca oskrbeli in prepeljali na nadaljnje zdravljenje v UKC Ljubljana, poroča uprava za zaščito in reševanje.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
FINANCE
VIDEO
Promo
DONOSNO
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVJE
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
ZANIMIVO
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KOLENO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
KJE POLNITI
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
SUVERENOST
PremiumPromo
FRANJA
Promo
LEPOTA