MIRNA PEČ – V petek je ob 20.25 na avtocesti Novo mesto–Ljubljana v bližini naselja Selo pri Zagorici voznik z osebnim vozilom trčil v odbojno ograjo. Gasilci GRC Novo mesto so zavarovali mesto nesreče in odklopili akumulator na vozilu, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Novo mesto so poškodovanega voznika na kraju nesreče oskrbeli.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
