VLOM

Na Bovškem vlomili v gradbeni zabojnik

Neznanec je iz njega ukradel nekaj stvari.
M. I.
 7. 10. 2015 | 09:00
 9. 9. 2025 | 01:32

BOVEC – V torek zjutraj so policiste obvestili o vlomu v zabojnik na Bovškem.

Neznani storilec je ponoči vlomil v zaklenjen gradbeni zabojnik ob reki Soči pri Bovcu, kjer eno od podjetij ureja brežine. Storilec si je iz notranjosti zabojnika prilastil več kosov različnega orodja (motorne žage, agregat in drugo orodje) ter z ukradenimi predmeti odšel neznano kam.

S protipravnim ravnanjem je eni od gospodarskih družb iz Ljubljane povzročil večjo materialno škodo.

O kaznivem dejanju so policisti obvestili tudi preiskovalnega sodnika okrožnega sodišča in pristojno državno tožilstvo v Novi Gorici.

Policisti PP Bovec bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo, poroča Policijska uprava Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
RAST
Promo
IZGUBA
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
ZDRAVJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NASVET
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
TVEGANJE
Promo
NAPAD
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
PromoPhoto
RECEPTI