RADLJE OB DRAVI – Ob 13.13 je na dvorišču na Zgornjem Kozjem Vrhu voznik kombiniranega vozila povozil peško. Posredovali so gasilci PGD Radlje ob Dravi, ki so poškodovanki skupaj z reševalci ZRCK Ravne na Koroškem nudili prvo pomoč.
Reševalci so jo odpeljali v bolnišnico v Maribor.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
