POLICIJSKA KRONIKA

Na Gradnikove brigade sunil kolo, padla ovadba

Policisti so bili v soboto, 3. oktobra 2015, obveščeni o tatvini gorskega kolesa z Novi Gorici.
K. K.
 6. 10. 2015 | 10:00
 9. 9. 2025 | 01:26

NOVA GORICA – Policisti so bili v soboto, 3. oktobra 2015, obveščeni o tatvini gorskega kolesa v Novi Gorici. Neznanec je izpred enega od stanovanjskih blokov v Ulici Gradnikove brigade ukradel zaklenjeno sedem let staro gorsko kolo znamke GT bele in rdeče barve. S tem dejanjem je nepridiprava lastnika oškodoval za približno 200 evrov.

Oškodovanec je podal predlog za pregon, zato bodo policisti PP Nova Gorica v zvezi z obravnavanim primerom na podlagi ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
POVEZANI
VIDEO
Sovoznik