NOVA GORICA – V nedeljo ob 15.19 je na Kidričevi ulici voznica z osebnim vozilom povozila otroka.
Posredovali so gasilci JZGRD GE Nova Gorica. Nudili so pomoč reševalcem NMP ZD Nova Gorica pri oskrbi poškodovanega otroka (11), ki so ga z reševalnim vozilom odpeljali v bolnišnico v Šempetru pri Gorici, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Po podatkih PU Nova Gorica je za volanom sedela 25-letna voznica, otrok pa naj bi bil huje poškodovan.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
