HUDO POŠKODOVAN

Na Kidričevi z avtom povozila otroka (11)

Poškodovanega otroka so z reševalnim vozilom prepeljali v šempetrsko bolnišnico.
A. L.
 28. 9. 2015 | 08:00
 9. 9. 2025 | 07:45

NOVA GORICA – V nedeljo ob 15.19 je na Kidričevi ulici voznica z osebnim vozilom povozila otroka.

Posredovali so gasilci JZGRD GE Nova Gorica. Nudili so pomoč reševalcem NMP ZD Nova Gorica pri oskrbi poškodovanega otroka (11), ki so ga z reševalnim vozilom odpeljali v bolnišnico v Šempetru pri Gorici, je poročala uprava za zaščito in reševanje.

Po podatkih PU Nova Gorica je za volanom sedela 25-letna voznica, otrok pa naj bi bil huje poškodovan.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZDRAVJE
Sovoznik
Photo
PRESENEČENJE
PremiumPromo
FRANJA
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
Promo
KJE POLNITI
Promo
FINANCE
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
ELEKTRIKA
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
KOLENO