
Galerija

OBREŽJE – V soboto zvečer so na vstopu v Slovenijo na mejnem prehodu za mednarodni promet Obrežje ustavili 45-letnega voznika iz Nizozemske.
Na mejni prehod se je pripeljal z avtodomom z nemškimi registrskimi tablicami. V postopku mejne kontrole so ugotovili, da ima voznik pogodbo o nakupu, a je bil avtodom poleti 2014 ukraden v Španiji, zato so ga zasegli.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
