GORNJA RADGONA – Ob 9.24 se je na Partizanski ulici zgodila prometna nesreča z udeležbo dveh osebnih vozil in enega tovornega.
Dve osebi sta se pri tem lažje poškodovali, prepeljali so ju na opazovanje v murskosoboško bolnišnico.
Gasilci PGD Gornja Radgona so do prihoda policije pomagali usmerjati promet, odklopili akumulatorje vozil, počistili vozišče in odstranili eno nevozno vozilo z vozišča, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
