Na Ptuju vlomil v hišo: škode je za okoli 5500 evrov
Zgodilo se je v četrtek dopoldne.
M. U.
17. 10. 2015 | 14:00
9. 9. 2025 | 02:38
A+A-
PTUJ – Neznani storilec je v četrtek dopoldne vlomil kletno okno in vstopil v stanovanjsko hišo na Ptuju. Iz notranjosti je ukradel več kosov zlatnine in ročne ure.
Uredništvo vam bo dnevno v vaš e-nabiralnik pošiljalo izbor najpomembnejših novic. Brezplačno. Odjavite se lahko kadarkoli.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.