TEGA NE BI NAREDIL VSAK

Najdeni denar sta predala policiji

Če kar koli najdete, to predajte policiji.
Mo. S.
 19. 10. 2015 | 13:59
 9. 9. 2025 | 02:49

TRŽIČ, KRANJ – Tržiški policisti so v soboto popoldne od najditelja prevzeli od nekoga pozabljen denar v reži bankomata, kranjskim policistom pa ga je v nedeljo izročila varnostnica v enem od trgovskih središč v Kranju. Tudi ta denar je nekdo pozabil v reži bankomata.

Policisti v obeh primerih z denarjem ravnajo v skladu s predpisi o najdenih stvareh.

Občani najdenih stvari ne smejo zadržati in jih morajo izročiti policiji, kjer o najdbi sestavijo zapisnik, pravijo gorenjski policisti. Če kar koli, ne le gotovino, najdete, o tem obvestite policijo, stvar pa lahko prinesete tudi na najbližjo policijsko postajo ali pa jo pošljete po pošti. A pri tem ne pozabite opisati kraja, kjer ste jo našli.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
POVEZANI
Promo
NAPAD
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
RAST
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
TVEGANJE
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Sovoznik
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
SKRB ZASE