TRŽIČ, KRANJ – Tržiški policisti so v soboto popoldne od najditelja prevzeli od nekoga pozabljen denar v reži bankomata, kranjskim policistom pa ga je v nedeljo izročila varnostnica v enem od trgovskih središč v Kranju. Tudi ta denar je nekdo pozabil v reži bankomata.
Policisti v obeh primerih z denarjem ravnajo v skladu s predpisi o najdenih stvareh.
Občani najdenih stvari ne smejo zadržati in jih morajo izročiti policiji, kjer o najdbi sestavijo zapisnik, pravijo gorenjski policisti. Če kar koli, ne le gotovino, najdete, o tem obvestite policijo, stvar pa lahko prinesete tudi na najbližjo policijsko postajo ali pa jo pošljete po pošti. A pri tem ne pozabite opisati kraja, kjer ste jo našli.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
