GORNJA RADGONA – Policisti Policijske postaje Gornja Radgona so v sredo posredovali zaradi moškega, ki je kršil javni red in mir. Ta se ob pogledu nanje ni pomiril, ampak je začel groziti še njim in jih nato še napadel.
Obvladali so ga in odpeljali na policijsko postajo. Kazensko ga bodo ovadili.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
