NOVA GORICA – Policisti so v sredo pozno zvečer ustavili 27-letnega voznika osebnega avtomobila in mu v postopku odredili preizkus alkoholiziranosti.
Imel je 1,07 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka.
Policisti so mu prepovedali nadaljnjo vožnjo in začasno odvzeli vozniško dovoljenje, zaradi kršitve prometne zakonodaje pa bo zoper njega podan obdolžilni predlog na pristojno okrajno sodišče.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
