VLOMILCI

Nasilno vstopili, odtujili pa zlatnino in denar

Vlomljeno je bilo v štiri stanovanjske hiše.
S. U.
 12. 10. 2015 | 11:30
 9. 9. 2025 | 02:06

KRANJ – V Naklem je storilec v hišo nasilno vstopil z naviranjem okna v garaži, v Gostečah je navrl balkonsko okno, v Brodah okno spalnice, v Spodnjih Gorjah pa je z orodjem odrezal ogrodje okna na pomožnem objektu, ga navrl in vstopil.

Storilci so v vseh vlomih objekte pregledali, odtujili pa so zlatnino in denar, kar tudi sicer najpogosteje iščejo, zato naj bodo ti predmeti ustrezno zavarovani in previdno shranjeni.
 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
TEŽKE RAZMERE
Sovoznik
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
PromoPhoto
ZANIMIVO
PromoPhoto
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KOLENO
Promo
KJE POLNITI
SUVERENOST
Promo
DONOSNO