NOVA GORICA – Včeraj ob 22.01 je neznani voznik osebnega avtomobila znamke BMW (serija 3, črne barve, italijanskih registrskih številk) na bencinskem servisu v Vrtojbi v vozilo natočil 66 litrov goriva, ne da bi poravnal račun, in tako gospodarsko družbo oškodoval za 72,64 evra.
Novogoriški policisti bodo ustrezno ukrepali, poroča PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
