VRTOJBA – V ponedeljek popoldne so policiste obvestili o tatvini goriva na bencinskem servisu v Vrtojbi.
Ugotovili so, da je neznani voznik osebnega avtomobila z italijanskimi registrskimi oznakami natočil za 20 evrov goriva in s kraja odpeljal, ne da bi poravnal račun.
Policisti bodo na podlagi ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
