NOVA GORICA – Novogoriške policiste so obvestili o tatvini goriva na bencinskem servisu v Rožni Dolini pri Novi Gorici.
Neznani voznik osebnega avtomobila fiat sive barve in italijanskih registrskih oznak je v torek, 1. septembra, nekaj minut po 21. uri pripeljal na bencinski servis in v vozilo natočil za 30 evrov dizelskega goriva. V prodajalni je nato njegova sopotnica kupila tobačne izdelke, računa za natočeno gorivo pa ni poravnala.
Policisti bodo podali kazensko ovadbo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
