NOVA GORICA – V sredo, 28. oktobra, so policiste obvestili o tatvini goriva na bencinskem servisu v Rožni Dolini pri Novi Gorici. Ugotovljeno je bilo, da je voznik kie ob 16.23 v vozilo natočil za 20 evrov goriva in odpeljal, ne da bi poravnal računa za natočeno gorivo.
Na podlagi predloga za pregon navedenega kaznivega dejanja bodo novogoriški policisti podali kazensko ovadbo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
