DRZNO

Ne enkrat, kar trikrat so bili na delu

Zgodilo se je na območju Žalca.
A. L.
 19. 10. 2015 | 12:20
 9. 9. 2025 | 02:48

ŽALEC – Tri vlome so konec tedna obravnavali tudi na območju Žalca. Vlomilci so kradli gotovino in zlatnino.

Po vlomu v stanovanjsko hišo lastniki pogrešajo zlatnino in nekaj denarja v skupni vrednostni tisoč evrov.

Pri drugem vlomu so storilci odnesli denarnico s tisoč evri gotovine, pri tretjem pa so odtujili tri tisoč evrov gotovine, so sporočili iz PU Celje.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
RECEPTI
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZAUPANJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
POČITNIŠKA MALHA
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
Promo
NAPAD
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
IZGUBA