BOVEC – V nedeljo so bili policisti obveščeni o prometni nesreči na regionalni cesti Bovec –Log pod Mangartom, kjer je bilo udeleženo osebno vozilo, dve osebi pa sta pri tem utrpeli telesne poškodbe.
Na zdravljenje v Avstrijo
Policisti so ugotovili, da je 24-letni voznik osebnega avtomobila, državljan Nemčije, zaradi nepravilne smeri in strani vožnje zapeljal približno 10 metrov pod cesto. Pri tem sta on in 20-letna sopotnica (državljanka Nemčije) lažje poškodovala. Na kraju nesreče so bili poleg policistov tudi gasilci PGD Bovec in reševalci NMP ZD Tolmin, ki so poškodovanca zdravniško oskrbeli, nato pa so ju reševalci odpeljali na zdravljenje v avstrijski Beljak. Bovški policisti bodo vozniku zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
