JORDANKAL – V Jordankalu so v četrtek ali petek vlomili v stanovanjsko hišo, katere lastniki so bili na dopustu, sporoča PU Novo mesto. Sorodniki so zjutraj pri kontroli objekta opazili, da so vrata odprta na silo in da je vse razmetano.
Če so storilci kaj odtujili, ni znano, so pa naredili za nekaj sto evrov škode na vratih in pohištvu.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
