LJUBLJANA – V torek, 27. 10., se je zgodil vlom v stanovanjsko hišo na območju Most. Neznanec je tega dne v popoldanskem času vlomil v notranjost z razbijanjem stekla na oknu, vstopil v notranjost in odtujil nakit.
Z dejanjem je lastnika oškodoval za približno 1400 evrov. Policisti nadaljujejo delo, poroča PU Ljubljana.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
