PREDRZNO

Nihče ne ve, kdo jo je ukradel

Škode je za okoli 500 evrov.
A. L.
 28. 8. 2015 | 08:00
 9. 9. 2025 | 11:42

ŠČEDNA – Včeraj popoldne je bila policija obveščena o tatvini torbice z dokumenti iz lope na območju Nove Gorice. Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec popoldne vstopil v odklenjeno leseno barako in iz nje odvzel žensko torbico, v kateri je imela oškodovanka poleg osebnih dokumentov in gotovine tudi mobilni telefon znamke Samsung in druge predmete. S tem je neznanec povzročil za približno 500 evrov škode.

Policisti so obvestili o kaznivem dejanju preiskovalnega sodnika okrožnega sodišča in pristojno okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici. Novogoriški policisti bodo v zvezi z obravnavanim primerom na podlagi zbranih obvestil in ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo, so sporočili iz PU Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
RECEPTI
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
RAST
PromoPhoto
NASVET
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
NAPAD
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
TVEGANJE