DOMŽALE – V četrtek okrog 8.30 so bili policisti obveščeni o vlomu v hišo na območju Domžal.
Policisti so ugotovili, da je neznanec ponoči vlomil v notranjost novogradnje, od koder je odtujil notranjo in zunanjo enoto toplotne črpalke znamke Nibe VVM 500. Z dejanjem je lastnika oškodoval za približno 13.200 evrov.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
