KONOPLJA

Občanu (55) s Pragerskega zasegli pet večjih sadik

Zgodilo se je konec avgusta.
M. I.
 28. 9. 2015 | 18:30
 9. 9. 2025 | 07:49

MARIBOR – Policisti so 28. avgusta v popoldanskem času 55-letnemu občanu s Pragerskega proti zasegli pet večjih sadik prepovedane droge konoplje rastline, bolj znane pod imenom marihuana.

Zaradi utemeljenega suma storitve kaznivega dejanja neupravičene proizvodnje prepovedanih drog, nedovoljenih snovi v športu in predhodnih sestavin za izdelavo prepovedanih drog in prometa z njimi po členu 186/I KZ-1 bodo osumljenca kazensko ovadili, poroča Policijska uprava Maribor.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Promo
KJE POLNITI
Promo
DONOSNO
SUVERENOST
Sovoznik
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
FINANCE
Promo
KOLENO
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
VIDEO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PremiumPromo
FRANJA