NOVA GORICA – V ponedeljek ob 21.39 je bil OKC PU Nova Gorica obveščen o vlomu v stanovanjsko hišo na območju občine Brda.
Z vlomom je neznani storilec povzročil za okoli 3000 evrov materialne škode. Zoper neznanega storilca bo podana kazenska ovadba na pristojno državno tožilstvo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
