SREDIŠČE OB DRAVI – Po poročanju uprave za zaščito in reševanje je v četrtek ob 19.26 na cesti Središče ob Dravi–Šalovci pri naselju Grabe osebni avtomobil zapeljal s cestišča. Pri tem se je ena oseba poškodovala.
Reševalci NMP ZD Ormož so poškodovanca prepeljali na zdravljenje v ptujsko bolnišnico.
Gasilci PGD Ormož so zavarovali in razsvetlili kraj nesreče, nudili pomoč reševalcem pri oskrbi poškodovane osebe, odklopili akumulator vozila in počistili iztekle motorne tekočine.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
