
Galerija

DRAMLJE – Policiste so v torek okoli polnoči obvestili, da gori novogradnja v Vodulah.
Zagorele so saje v dimniku, skozi kovinska vrata pa se je ogenj razširil na ostrešje. Stanovalci so prostore pravočasno zapustili.
Kljub gašenju je hiša pogorela v celoti.
Nastala je materialna škoda v višini okoli 45.000 evrov. Pri ogledu niso ugotovili znakov tuje krivde.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
