SMRT
Ormož: Gasilci so ga oživljali, a žal brez uspeha
Zgodilo se je v naselju Ivanjkovci.

Galerija
FOTO: Getty Images
M.U.
30. 1. 2018 | 20:17
30. 1. 2018 | 22:02
0:38
A+A-
ORMOŽ - Ob 17.45 je v naselju Ivanjkovci, obolela oseba potrebovala pomoč z avtomatskim eksternim defibrilatorjem(AED). Posredovali so gasilci PGD Ivanjkovci, ki so pričeli z oživljanjem osebe do prihoda reševalcev NMP Ormož, poročajo na upravi za zaščito in reševanje. Oseba je kljub nudenju pomoči umrla.
Naročite se na e-novice
Uredništvo vam bo dnevno v vaš e-nabiralnik pošiljalo izbor najpomembnejših novic. Brezplačno. Odjavite se lahko kadarkoli.