DOL PRI LJUBLJANI – V noči na soboto se je moški lotil bencinskega servisa v Dolu pri Ljubljani. Bil je oborožen, s seboj je odnesel nekaj gotovine, vendar so ga kmalu po dejanju prijeli.
Kot smo izvedeli pri ljubljanski policiji, preiskava še poteka, zato bo več podatkov o dogodku in njegovih okoliščinah znanih kasneje oziroma v ponedeljek.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
