NOVA GORICA – V ponedeljek je oškodovanec policiste obvestil, da so v soboto, 4. septembra, v popoldanskih urah vlomili v njegovo osebno vozilo v kraju Nabrežina v Republiki Italiji. Vozilo je bilo parkirano na začetku učne poti Nabrežina–Križ.
Iz notranjosti je neznanec odtujil moško torbico, v kateri je imel lastnik poleg osebnih dokumentov tudi bančno kartico in gotovino. S tem dejanjem ga je oškodoval za približno 500 evrov.
Novogoriški policisti bodo na podlagi zbranih obvestil ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
