ZASEG VOZILA

Ostal brez vozniškega in svojega kombija

Voznik ima ukrep prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja.
Ma. F.
 21. 8. 2015 | 18:00
 9. 9. 2025 | 10:57

KOZINA – V Kozini so policisti včeraj ob 20.28 zasegli kombi VW transporter. Voznik ima namreč ukrep prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja.

Sledi obdolžilni predlog.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PRESENEČENJE
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
ŽIVLJENJE
TEŽKE RAZMERE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ZDRAVJE
Promo
SPREMEMBA
INTERVJU
INTERVJU