HUDA NESREČA

Padel na beton, nezavesten obležal

Policija še zbira obvestila.
Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.
Mo. S.
 29. 7. 2015 | 10:30
 10. 9. 2025 | 15:21

SV. TROJICA – V torek ob 13.30 je 40-letni moški opravljal tesarska dela na novogradnji v Sv. Trojici v Slovenskih goricah.

Sodelavcu, ki je stal na lestvi zunaj objekta, je podajal deske. Nenadoma je skozi odprtino za stopnišče v plošči prve etaže z višine 2,80 metra padel na betonska tla. Obležal je nezavesten in hudo telesno poškodovan.

Z reševalnim vozilom so ga odpeljali v UKC Maribor, kjer je ostal na zdravljenju, poročajo štajerski policisti.

Policija zbira obvestila o sumu storitve kaznivega dejanja ogrožanje varnosti pri delu.
 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
NAPAD
Promo
TVEGANJE
POČITNIŠKA MALHA
Promo
NASVET
Promo
SKRB ZASE
Promo
RECEPTI
Promo
ZAUPANJE
Promo
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
PRIHODNOST
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
POVEZANI
Promo
IZGUBA
Promo
ZDRAVJE